Redakční systém pro internetové prezentace

V posledních letech se stává redakční systém běžnou součástí internetových stránek. Slouží k tomu, aby si zákazník mohl stránky sám vytvářet a aktualizovat bez znalosti vytváření www stránek. Vytváření či úprava stránek v tomto systému je velmi jednoduchá, jak je možné vidět z ukázky níže.

Ukázka redakčního systému:

redakční systém - přehled

Po přihlášení se uživatel dostane na přehled modulů, které může spravovat. V tomto případě jsou to: obsah stránek, novinky, fotogalerie, kariéra.
Při výběru se zobrazí seznam stránek, které do modulu patří. Každá stránka je napsaná v samostatném řádku. V řádku je napsaná informace o poslední editaci, možnost, upravit, přejmenovat a smazat.

redakční systém - barevný text

Při výběru stránky se na stránce zobrazí obsah stránky, který lze snadno upravovat podobně jako ve Wordu. Mezi základními možnostmi jsou odstavce, typy písma, barvy, odsazení, vytváření odkazů na jiné stránky a jednoduché úpravy obrázků.

Na tomto obrázků vidíme možnost změny barvy textu.

redakční systém - vložení obrázků a příloh

Vložení odkazu na jinou stránku. Stačí myší označit kus textu, nebo i obrázek a kliknutím na ikonku vytvořit odkaz. Nová stránka se může zobrazit ve stejném, nebo novém okně internetového prohlížeče.

redakční systém - vytvoření odkazu

Další vlastností redakčního systému pro úpravy stránek je možnost vložit obrázek, nebo soubor.

redakční systém - vytvoření nové www stránky

Ukázka, jak vytvořit novou stránku. Vznikne prázdná stránka, kterou můžete naplnit textem, nebo obrázky.

Tento redakční systém lze použít i do již vytvořených stránek. Stránky musí běžet na serveru podporující databázi MySQL a jazyk PHP.

Aplikování není pouze zkopírování systému, ale aby byl pro stránky použitelný, musí se vždy pro ně přizpůsobit a přizpůsobit také stránky, aby se systémem spolupracovaly.
Uvádím zde přibližnou kalkulaci:

Využití hotových kódů: 6.000 Kč
Úprava redakčního systému: 4.000 Kč
Úprava hotových internetových stránek: 4.000 Kč
Celková částka: 14.000 Kč

Případné pronajímaní redakčního systému formou dohody.

Tvorba www prezentaciCopyright (2001 - 2022) WOLFWEB.CZ