Nabídka práce, spolupráce

Internetové stránky se samy nevytvoří. Rád bych poznal nové lidi, kteří mají chuť spolupracovat a společně vytvářet úspěšné internetové stránky. Každý nemusí umět všechno nejlíp. To ani nejde. Rozdělil jsem poptávku na tyto skupiny:

zákazník

Bez zákazníků nemáme pro koho vytvářet. Jsou pro nás důležití a velice si jich vážíme. Chcete-li být našimi zákazníky, budeme potěšeni.


Jednotlivé nabídky práce:

flash animátor

Pro samostatné animace (například tyto flash animace) a také pro vytváření celé flash prezentace (například tyto internetové stránky).

všestranný talent

Pro realizaci celých www stránek. Požadováno je všeobecný přehled a zkušenosti ve výrobě www stránek. Kódování, cit v grafice, příjemná komunikace se zákazníky.

grafik - webdesigner

Hledám šikovné grafiky na tvorbu grafických návrhů design internetových stránek. Výhodou je znalost validního HTML s CSS layout a tvorba flash animací.

programátor php a mysql

Hledám šikovné programátory internetových aplikací.

plnič databází

Hledám flexibilní lidi, kteří by přes administrační rozhraní plnili databáze. Jedná se většinou o internetové katalogy a internetové obchody.
K práci je nutná znalost alespoň základů alespoň jednoho grafického editoru (nejlépe Photoshop) pro úpravu obrázku (ořezání, změna velikosti, barevné vyvážení a ostření, export), znalost základů HTML a všeobecné 'ovládaní' internetových stránek. Po případě cokoliv bude potřeba, zaučím.Nabízím

Nabízím příležitost podílet se na vytváření www stránek a získávat tak nové zkušenosti. Za odvedenou práci domluvené finanční ohodnocení a další výhody.
V případě kameramana nabízím zůčastnit se velice zajímavých natáčení. Pocítíte, že tato pestrá práce je zábavou a získáte nové zážitky. Za odvedenou práci finanční, nebo naturální ohodnocení.

Máte-li zájem, kontaktujte mě na adresu: prace(zavinac)wolfweb(tecka)cz.
V mailu prosím uveďte:

  • Informace o sobě
  • V jaké oblasti máte zájem vytvářet nové hodnoty
  • Časová flexibilita pro práci
  • Odkazy na ukázky Vašich prací
  • Vaše záliby

Těším se na Váš kontakt a na společnou spolupráci.


Copyright (2001 - 2022) WOLFWEB.CZ