Obsah ukázky tohoto řešení

Vytvoření internetové prezentace,

pro MOBIS Automotive Czech s. r. o., který je nejvýznamnějším korejským výrobcem modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech.

Na této stránce je ukázka výsledku vytvoření internetové prezentace. Obsahuje také redakční systém a dvě jazykové mutace. Více informací najdete na stránce o redakčním systému.

Ukázky stránek

Úvodní stránka. Obsahuje grafický design se zaměřením na přehlednost a kvalitní podobu. Grafika je obohacena flash animací, která naznačuje jedoucí auto.

ukázka 1

V pravé části jsou tři poslední novinky a možnost zobrazení celého archivu novinek. Po kliknutí na archiv se zobrazí tato stránka:

ukázka 2

V hlavním horizontálním menu stránky přejdeme na stránku O společnosti. Zde je základní cíle společnosti a stručné informace co společnost vyrábí.

ukázka 3

Popis základních produktů společnosti.

ukázka 4

Členěná fotogalerie s možností zvětšit fotografie.

ukázka 5

Protože se jedná v Čechách o novou firmu , která má tendenci rozvoje, internetové stránky obsahují i stránku věnovanou volným pracovním pozicím ve společnosti.

ukázka 6

Na závěr kontaktní informace. Ty nejdůležitější informace, jako je bezplatné telefonní číslo, je uvedené na každé stránce nahoře.

ukázka 7

Cenová kalkulace

Pro použití na jinou internetovou prezentaci je potřeba změnit grafickou podobu a rozdělení stránek na míru nové zakázce.

Jestli Vás tato prezentace zaujala, můžete mít podobnou a za krátkou dobu. Uvádím zde přibližnou kalkulaci:

Grafický návrh: 5.000 Kč
Vytvoření webových stránek: 12.000 Kč (včetně redakčního systému)
Celková částka: 17.000 Kč!

Copyright (2001 - 2022) WOLFWEB.CZ